Kim jesteśmy i co robimy

Logo sprawdz-auto24.pl. Sprawdzenie samochodu przed kupnem Kraków

Sprawdz-auto24.pl powstał w 2011 roku wychodząc z pomocą ludziom którzy nie mają czasu oraz wiedzy na poszukiwanie samochodu. Od tego czasu udało się nam sprawdzić ponad 3000 samochodów.

Kontrolowaliśmy samochody w różnym stanie od tych najbardziej zaniedbanych, aż po perełki na polskim rynku. Nasza oferta to rzetelna analiza pojazdu oparta na wieloletnim doświadczeniu, z którego możecie Państwo skorzystać.

Cała inspekcja na miejscu trwa od 1,5 do 3h w zależności od tego co zastajemy na miejscu.

Profesjonalny sprzęt

W dzisiejszych czasach posiadanie jakiegolokwiek urządzenia diagnostycznego czy czujnika lakieru nie pozwala na fachową ocenę samochodu.

Niestety coraz częściej spotyka się handlarzy który mają swoich znajomych w autoryzowanych stacjach obsługi pojazdów i potencjalny kupujący jadąc do ASO wcale nie dostaje prawdziwej opini na dany samochód.

Ile to nasłuchaliśmy się opowieści oszukanych ludzi …

Pomiar grubości lakieru. Profesjonalne sprawdzenie samochodu - sprawdź auto

Odpowiednie przeszkolenie

Sprzęt - inspekcja samochodu przed kupnem. Firma sprawdzająca auta Sprawdź-auto24.pl

Nasz sprzęt oraz doświadczenie w selekcjonowaniu i sprzedaży samochodów pozwala na dostrzeżenie najmniejszych uszkodzeń czy napraw blacharsko-lakierniczych.

Do każdego samochodu podchodzimy indywidualnie, począwszy od sprawdzenia nr VIN, przeszukiwania aukcji zagranicznych czy potencjalny samochód nie był wystawiony jako uszkodzony), sprawdzenia historii pojazdu, a kończąc na dokładnych oględzinach samochodu na miejscu.

Miernik grubości lakieru - szpachla. Sprawdzanie auta przed kupnem
Pomiar świateł w samochodzie. Sprawdzenie auta na stacji diagnostycznej - sprawdź auto
Pomiar grubości lakieru - miernik grubości lakieru. Sprawdzanie auta przed kupnem
Termometr elektroniczny. Diagnostyka komputerowa samochodu - Sprawdź Auto
Inspekcja samochodu przed kupnem, sprawdzenie samochodu przed kupnem
Diagnostyka komputerowa samochodu. Pomoc w zakupie samochodu - Sprawdź Auto

Wszelkie zlecone przez Państwa oględziny wykonujemy osobiście.

Szeregi naszej firmy zasilają wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim stażem w motoryzacji. Żadne z prac nie są zlecane firmom i osobom trzecim.

 Każdy inspektor z naszej firmy posiada wystawiony osobisty identyfikator zawierający imię i nazwisko, zdjęcie, unikalny numer ID oraz 3 rodzaje hologramów zabezpieczających.

 

Prosimy o sprawdzanie czy inspektor zamówiony przez Państwa posiada swój identyfikator zgodny z wzorem po prawej stronie.

MICHAŁ

właściciel, inspektor Sprawdz-auto24.pl

Związany z branża motoryzacyjną od 11 lat, profesjonalista, motoryzacja to jego pasja, a zarazem sposób na życie. Wieloletnie doświadczenie w technologii napraw blacharskich i lakierniczych pozwala odkryć nawet najmniejszą naprawę.

Specjalista od wykrywania korekt liczników w poszczególnych modułach elektroniki samochodowej.

W sprawdzaniu samochodów przed zakupem jest niezastąpiony, wykryje nawet najmniejszą wadę, walczy z korektami przebiegów oraz nieuczciwymi sprzedawcami.

DOROTA

 specjalista ds. marketingu i kontaktu z klientem

Z Sprawdz-auto24.pl związana jest od samego początku. Zajmuje się reklamą, grafiką oraz końcowym etapem dostarczenia raportu.

JAREK

inspektor Sprawdz-auto24.pl

Elektryk i mechanik samochodowy posiadający wykształcenie kierunkowe, związany z branżą od 1976 roku.Wieloletnie doświadczenie w naprawach samochodów. Bardzo duża znajomość nowoczesnych technik napraw blacharskich.

Specjalista od wykrywania korekt w większości modułów zainstalowanych w pojeździe. Głównym jego zajęciem jest naprawa elektroniki samochodowej.